Naši zákaznící nás milují. Věříme, že vy budete také. 

"We are proud of our partnership with Bizztreat, which has come a long way over the years. Their focus on customer value proposition, understanding of the end to end data journey, and time to delivery, makes them win every time."
Ali Farooq , VP of Global Channels, GoodData
"Pro Dáme jídlo jsou data kritická a nezbytná - jejich dostupnost, správnost a včasnost v reportech a analýzách. K tomu je třeba správná infrastruktura, procesy a znalosti. Se vším zmíněným nám Bizztreat již několik let pomáhá a vím, že se na ně mohu spolehnout."
Břetislav Stromko, MKT & BI Director
"V last-mile delivery businessu je klíčové reagovat na změny okamžitě. Díky BizzTreat máme výrazně lepší přehled o naší flotile, její produktivitě a můžeme řešit situace téměř real time."
Viera Slota Gecková, CFO, DoDo
“V MND jsme ve spolupráci s Bizztreatem postavili nový business data model, díky kterému nyní můžeme měnit BI aplikaci, k tomu postavit nový finanční reporting a plánování. Tato spolupráce pro nás, díky zkušenostem, určitě není poslední.“
Michal Vejborný, Head of data management, MND
To, co původně začalo jako interní pilotní projekt, se s pomocí našich partnerů, společnosti Bizztreat, rozrostlo ve stabilní reportovací produkt. Asi osm měsíců jsme se v Ringier snažili postavit řešení na základě našich omezených znalostí a zdrojů. Toto řešení bylo nespolehlivé a vyžadovalo spoustu času, který jsme neměli, na neustálou správu a opravu chyb. Bizztreat na zelené louce vytvořil a dodal řešení v rámci dohodnutého PoC za dva a půl měsíce.
Alexandru Mănescu, Data & Digital Operations Manager, Ringier
"Bizztreat nám umožňuje spájať starostlivosť o zdravie domácich miláčikov s kvalifikovanou biznisovou inteligenciou. Vytvárame spolu silný nástroj pre plánovanie a riadenie skupiny veterinárnych kliník v Čechách a na Slovensku."
Jozef Fico, Principal Ambassador and Evangelist, VETS AS
"BizzTreat je velmi flexibilní Keboola partner, který je schopen dodat jednoduché a rychlé datové řešení velmi rychle."
Tomáš Čupr, CEO, Rohlik.cz
"BizzTreat se mnou stavěl BI pro Rohlík a Ceru od samého začátku. Bez nich nevím, kam míříme."
Marek Sacha, CEO, Cera
“S týmem Bizztreat se podařilo navrhnout a nastavit procesy kolem našich dat, které dříve neexistovaly nebo extrémně vytěžovaly tým analytiků. S datovou integrací, architekturou, datamarty a reportingovou vrstvou nyní uspokojíme poptávku analytiků, byznys uživatelů i navazujících systémů. Všichni mají data v takovém detailu, jaký potřebují pro své rozhodování a fungování.”
Jakub Rajský, BI Manager, TV Nova
“Díky analytice od BizzTreat konečně vidím, kolik nám náš Konfigurátor ušetří času a peněz.”
Dalibor Šulc, Digital Development Manager, ACO
“S BizzTreat jsme se dostali k prvním reportům již v rámci týdnů. Získali jsme self-care řešení pro tuto extrémně dynamickou dobu.”
Milan Duba, Head of Finance, MND a.s
“Nové řešení šetří hodiny práce a zároveň minimalizuje pravděpodobnost chyby způsobené manuálními zásahy.”
Silvia Kňavová, Finance & Data Analyst, Twisto
“Díky BizzTreat jsme byli schopni spustit proof-of-concept našich KPIs (hlavních ukazatelů výkonnosti) dashboardů během dvou měsíců. Vzhledem k tomu, že to byl náš první větší projekt v oblasti business intelligence a data engineeringu, ocenili jsme flexibilitu a přístup, který nám umožnil pružně reagovat na nové požadavky vznikající za pochodu. I když jsme se nakonec rozhodli zmigrovat na jinou platformu, BizzTreat nám pomohl se zorientovat v tom, jaký směrem v této oblasti chceme jít dál. ”
David Pavlík, Chief Technology Officer, ShipMonk
“Slevomat si udržuje pozici lídra na trhu zážitků a pobytových balíčků i díky Business Intelligence. Datoví detektivové z BizzTreat nám zajišťují byznysová data pro každodenní obchodní operativu.“
Marie Havlíčková, CEO, Slevomat
“Největší přínos agilní BI pro Malfini je JEDNA PRAVDA. BI umožňuje lidem přemýšlet v širších souvislostech. Díky BizzTreat máme rychlá data v přehledné struktuře a kontrolu nad tím, jak ta data vznikají.“
Radek Veselý, statutární ředitel, MALFINI
“Díky Business Intelligence máme všechna data k dispozici v reálném čase a můžeme je sumarizovat a vytvářet různé přehledy. Okamžitě a jednoduše si porovnáme nákladovost jednotlivých středisek.“
Miloslav Běťák, člen správní rady, Diakonie ČCE
"Můžeme sledovat všechny naše zákaznické projekty od prvního kontaktu až po současná rozšíření."
Tomáš Formánek, CEO, Logio
“Bizztreat nám pomohl postavit Business Intelligence řešení, které je jednoduché a dokáže dostatečně flexibilně realizovat naše požadavky. Je to spolehlivý a rychlý partner - první reporty jsme viděli do 5 týdnů od začátku spolupráce.”
Jiří Kortus, Head of BI, Rouvy
"Všem zúčastněným moc díky za trpělivost, podporu a dobře odvedenou práci. Přechody mezi systémy jsou vždy nelehké, takže můj dojem je takový, že se to vlastně zvládlo excelentně."
Tomáš Pešek, Head of Controlling, Economia
“Bizztreat je spolehlivý partner, který dokáže rychle reagovat na potřeby businessu. Pomohl nám postavit komplexní BI řešení, díky kterému jsme schopni distribuovat data v požadované kvalitě a frekvenci napříč celou firmou.”
Jiří Brothánek, IT manager Crocodille

V datech jsme také pátrali:

Agilní datová analytika pomáhá MALFINI řídit výkon obchodníků
a zvyšovat tržby meziročně o 30 %.

Jsme tu pro vás.