E-commerce

Jedno z nejrychleji rostoucích odvětví generuje ohromné množství informací. S každým kliknutím, nákupem a interakcí se tvoří data, která, je proto třeba ukládat a následně analyzovat

Realizovali jsme úspěšné projekty
u těchto klientů

Konkrétní příklady řešených oblastí v tomto odvětví?

Cenová optimalizace

Analýza tržních trendů, konkurence a chování zákazníků pomáhá stanovit optimální cenové body pro produkty. Efektivní cenová strategie zvyšuje konkurenceschopnost, ziskové marže a celkové příjmy e-commerce podnikání.

Informace o zákazníkovi

Metriky jako AOV, ARPU, CAC, frekvence nákupu či CLV napomáhají pochopit nákupní chování vašich zákazníků a s následnou segementací vytváří ucelený nástroj pro zvýšení efektivity marketingových a prodejních aktivit.

Řízení skladových zásob

Pokročilé analytické nástroje umožňují efektivně monitorovat a predikovat poptávku po produktech, což vede k optimalizaci zásob, snížení přebytků a nedostatků, a minimalizaci nákladů spojených se skladováním.

Spokojenost zákazníků a hodnocení

AI vyhodnocení sentimentu textových hodnocení nasbíraných z různých datových zdrojů nabízí nástroj pro zlepšení interních procesů, služeba produktů na základě zpětné vazby od zákazníků.

E-commerce

Pojďme společně prozkoumat možnosti pro váš růst!

Naším cílem je naslouchat a porozumět, bez závazků a prodejních taktik.

Naše první setkání je věnováno vám. Chceme navnímat vaše podnikání a zjistit, zda můžeme podpořit váš růst a rozvoj.

Objevte naše služby

Pomůžeme vaší firmě růst

Nechte nám vzkaz. Ozveme se vám do 24 hodin.