Využíváme technologie,
kterým věříme

Soustředíme se na technologie, které nás podporují v naší schopnosti přinášet kvalitu, hodnotu a jednoduchost do každého projektu

Ověřili jsme za vás, co funguje
a rádi vám představíme tyto technologie

GoodData

Platforma pro analýzu dat poháněná umělou inteligencí (AI), která umožňuje vytvářet přizpůsobené datové produkty s pokročilými možnostmi interaktivní analýzy.

Tableau

Intuitivní platforma pro vizualizaci a analýzu dat, která umožňuje uživatelům snadno transformovat jejich data do interaktivních a vizuálně atraktivních dashboardů.

Power BI

Kolekce softwarových služeb, aplikací a konektorů, které společně přeměňují vaše nesouvisející zdroje dat na srozumitelné, vizuálně poutavé a interaktivní přehledy.

Looker

Platforma pro Business Intelligence, datové aplikace a embedded analytiku, která vám pomáhá v reálném čase prozkoumávat a sdílet vaše data a poznatky.

Keboola

Platforma poskytující nástroje a služby, které usnadňují práci s daty od sběru a integrace až po jejich analýzu a prezentaci.

Microsoft Fabric

Komplexní analytické řešení, které pokrývá vše od extrakce dat po data science, real-time analýzy a business intelligence.

BizzFlow

Bizzflow je ETL řešení postavené na standardních cloudových službách a implementované pro všechna tři největší cloudová prostředí Google Cloud Platform, Amazon AWS
a MS Azure.

DBT

DBT je transformační workflow s primárním zaměřením na SQL, které umožňuje týmům rychle a kolaborativně nasazovat analytický kód s dodržením best practices softwarového inženýrství, jako je modularita, přenositelnost, CI/CD a dokumentace.

Snowflake

SaaS (software jako služba), který poskytuje jednotnou platformu pro datová skladiště, datová jezera (data lake), data engineering, data science, vývoj datových aplikací a bezpečné sdílení a využívání dat v reálném čase.

AWS

Amazon Web Services (AWS) nabízí rozsáhlé portfolio datových služeb, včetně Amazon S3 pro ukládání dat, Amazon Redshift pro tvorbu datových skladů či Amazon SageMaker pro strojové učení.

Google Cloud

Google Cloud nabízí širokou škálu služeb pro práci s daty. BigQuery pro analýzu velkých objemů dat, Cloud Storage pro ukládání dat a AI a ML služby pro pokročilé datové analýzy.

Microsoft Azure

Komplexní cloudová platforma umožňující firmám bezpečně ukládat, zpracovávat a analyzovat data v cloudovém prostředí. Komplexní služby pro práci s daty, včetně Serverless SQL databází, Data Lake, Data Factory či Azure Machine Learning

Další námi oblíbené technologie

Pojďme společně prozkoumat možnosti pro váš růst!

Naším cílem je naslouchat a porozumět, bez závazků a prodejních taktik.

Naše první setkání je věnováno vám. Chceme navnímat vaše podnikání a zjistit, zda můžeme podpořit váš růst a rozvoj.

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat.