Přidej se k nám! 

Data a business. To nás baví.
Jsme parta datových detektivů a hledáme k sobě další, kteří jedou na stejné vlně. 

Data si užíváme. Užíváme si každý den. V práci i doma.

Jsme tým a využíváme sílu týmové práce.

Vzájemně se posouváme dál, jsme otevření, sdílíme informace, předáváme si know-how.

Jsme svobodní, flexibilní a přijímáme zodpovědnost za svou práci.

Děláme jen to, co dává smysl. A proč? je naše oblíbená otázka.

Vzájemný respekt a úcta pro nás nejsou jen fráze.

Jaké to u nás je?

Co u nás budeš dělat?

Budeš propojovat data tak, aby se v nich dalo lépe číst, dáš jim kontext tak, aby daly odpověď ať už vedoucím různých týmů nebo celých firem na různé business otázky. Třeba kde vázne efektivita firmy, jestli a kdy se současný byznys model firmě vyplatí, podle čeho hodnotit výkon obchodníků a podobně.

Naše práce musí mít pro zákazníka přínos. Vždycky. Neděláme to, co nedává smysl. Pokud po nás zákazník chce něco, co nám dle našeho nejlepšího vědomí a svědomí smysl nedává, už jedeme „a prooč?“. Ptáme se a nasloucháme.

Pracujeme s daty z financí, marketingu, výroby, logistiky, HR, prodeje, nákupu atd. SQL a Python jsou náš denní chléb. Dále se můžeš se zapojit do našeho vývoje ETL řešení. Nebo přijít s dalšími vlastními nápady. Jsme otevření novým věcem a práce máme dost.

A technologie?

Kde a jak fungujeme?

Jsme flexibilní. Hodně flexibilní. I když máme kanceláře v Praze a Hradci Králové,  můžeš fungovat odkud to vyhovuje tobě. Jediný must have je být online. Full time nebo part time.

Dáme kafe?

Pokud máš v sobě taky nějakou tu datalove a chtěl/a by ses přidat do našeho týmu, ozvi se nám a můžeme to probrat u hrnku kafe.