Seznamte se, BizzTreat

Máme rádi data. A to nás všechny spojuje

Jiří Tobolka a Radovan Jirka

Data a byznys.
To nás baví.

„Jsme parta lidí na stejné vlně, která ráda dělá datové projekty. Místo jednotlivce vám dodáme zkušenosti celého týmu, protože věříme, že kombinace know-how v oblasti dat, byznysu a technologií zefektivňuje a usnadňuje firmám život. Zároveň nemáme rádi složité analýzy a za vším musíme vidět smysl. A hlavně, hlavně potřebujeme, aby to nás i zákazníka bavilo.“


Rado a JT
zakladatelé BizzTreat

Co je pro nás důležité

Flexibilita

Flexibilita

Dokážeme rychle reagovat na potřeby našich klientů. Není za tím žádné klišé, máme systém, zkušenosti, jsme flexibilní a zastupitelní. Tak jednoduché to je.

Inovace

Inovace

Věříme v pokrok a inovace, ale ne za každou cenu. Technologie nám musí především sloužit, protože ve výsledku využíváme jen ty, se kterými si rozumíme.

Profesionalita

Profesionalita

Jinak to neumíme a ani by nás to nebavilo. Neděláme věci na půl. Děláme je precizně a spolehlivě. Tak, jak to sami očekáváme od ostatních.

Kdo jsme a jaké hodnoty zastáváme?

Máme vizi


Víme, že naše práce nikdy nekončí. Uvědomujeme si, že vždycky tu bude více dat, lepší možnosti interpretace a řešení. A právě to nás motivuje k neustálému pokroku.

Pokroku, který směřuje ke zdravému businessu našich klientů s využitím dat.

Stále se zdokonalujeme


S každým projektem získáváme zkušenosti k nezaplacení. Zpětná vazba od našich klientů pak slouží jako důkaz naší schopnosti vypořádat se s výzvami, které před nás postavili. Ale někdy to prostě nevyjde. V té chvili nestrkáme hlavu do písku, ale hledáme nejlepší možné řešení. A zatím se nám ho vždycky podařilo najít.

Jedna parta


Umíme se podpořit i pohádat. A nevidíme v tom nic špatného. Umíme řešit věci konstruktivně a inspirujeme se vzájemně doplňujeme. Každý jsme osobnost, ale všichni milujeme data. A právě proto si tak dobře rozumíme.

Certifikovaný partner ISO/IEC 27001

Certifikát ISO/IEC27001

Rok 2023 byl pro BizzTreat klíčový, získal certifikát potvrzující jeho odbornost a spolehlivost v práci s daty a úspěšně prošel auditem ze strany nezávislé certifikační agentury. BizzTreat získal oficiální potvrzení, že její procesy a postupy týkající se informační bezpečnosti, jsou plně v souladu se standardy mezinárodní normy ISO/IEC 27001.

"Vysoce technologicky i procesně vyspělá společnost v oblasti kybernetické bezpečnosti, dalece převyšující úroveň maturity běžných firem v ČR."

Kam míříme v BizzTreat ?

“Naše vize je pomáhat organizacím budovat zdravý byznys pomocí dat.”


Patrik Samko
CEO

BizzTreat pod pokličkou

Přidej se k nám!

Data a business. To nás baví.

Jsme parta datových detektivů a hledáme k sobě další, kteří jedou na stejné vlně.