Datová zralost

S vyšší datovou zralostí (data maturity) otevíráte dveře k větší hodnotě, kterou vám data přinášejí. Identifikujeme vaši datovou zralost a navrhneme kroky pro její růst

Naše řešení

Porozumění situaci

Navnímáme současný stav správy dat ve vaší organizace a identifikujeme silné či slabé stránky, které mohou posloužit jako podněty pro zlepšení. Definujeme cílový stav, kterého chcete dosáhnout.

Komplexní analýza

Analyzujeme a zhodnotíme veškeré informace, které jsme získali. Identifikujeme úroveň datové vyspělosti vaší společnosti a celé řešení postavíme proti standardům, best practices a kritériím našeho rámce pro Data Governance.

Jasné výsledky

Dozvídáte se, jak si na tom stojíte z hlediska vaší datové vyspělosti ale i jednotlivých oblastí Data Governance. Dostanete přehledný report současného stavu, ale taktéž návrh dalších kroků pro jeho zlepšení.

Jakou hodnotu vám Datová zralost přinese?

Směr a ujištění

Kde jsme a kudy máme jít dál? Využíváme data opravdu správně a v maximální míře? Hrozí mi nějaká rizika spojená s daty? Zvolili jsme vhodné technologie?

Identifikace silných a slabých míst

Posouzení datové zralosti umožňuje firmě identifikovat, v jakých oblastech datového governance exceluje a kde jsou potřebná zlepšení.

Efektivnější využití dat

Společnost s vysokou úrovní datové zralosti je schopna efektivněji využívat svá data pro zlepšení rozhodování, inovací a zákaznických služeb.

Lepší správa a ochrana dat

Znalost datové zralosti umožňuje organizacím implementovat efektivnější procesy a směrnice pro správu a ochranu dat, což minimalizuje rizika spojená s bezpečností dat a ochranou soukromí.

Reference na naši práci

Clutch je platforma, kde najdete jen oveřené reference. Zpětná vazba před publikací vždy projde procesem ověření. Takže opravdu jen reálné zkušenosti s naší prací.

Pojďme si spolu promluvit

Nebudeme vás do ničeho tlačit, nebudeme vám nic nabízet. První schůzky jsou jen o vás, snažíme se pochopit vaše podnikání a vaše potřeby v něm.

Jaká je vaše datová zralost?
Zjistěte to do 14 dní.

Chcete vědět, jak si vaše firma stojí v oblasti využívání a správy dat?

S naším hodnocením datové zralosti ziskáte detailní analýzu vaší datové zralosti, hodnocení z pohledu Data Governance a identifikaci klíčových oblastí pro zlepšení.

Zjistěte, jak efektivně využíváte svá data a co můžete dělat lépe.

Datový tým jako služba
Co mi přinese?

Místo jednotlivce dodáme zkušenosti celého týmu a mimo to získáte:

Profesionalitu

Jinak to neumíme a ani by nás to nebavilo. Neděláme věci na půl. Děláme je precizně a spolehlivě. Tak, jak to sami očekáváme od ostatních.

Inovace

Věříme v pokrok a inovace, ale ne za každou cenu.
Technologie nám musí především sloužit, a proto ve výsledku využíváme jen ty, které jsme důkladně prověřili.

Flexibilitu

Dokážeme rychle reagovat na potřeby našich klientů.
Není za tím žádné klišé, máme systém, zkušenosti, jsme flexibilní a zastupitelní. Tak jednoduché to je.

Nezávislost

Jsme technologicky nezávislí a doporučíme vám pouze ty nástroje, o kterých víme, že budou vhodné právě pro vás.
A rovnou vás s nimi naučíme pracovat.

Pomůžeme vaší firmě růst

Nechte nám vzkaz. Ozveme se vám do 24 hodin.