Data Science a AI

Postaráme se o hlubší pochopení a využití vašich dat. Pro větší efektivitu propojíme vaše data s umělou inteligencí (AI)

Naše řešení

Momenty pravdy

Na začátku všeho se nejprve ponoříme do vašich dat a pochopíme čeho s nimi chcete dosáhnout. Nejsme kouzelníci a nechceme vám slibovat něco, co z vašich dat nelze získat. Upřímně vám řekneme, zda daný projekt dává smysl a jaké můžete očekávat výsledky.

Vhodný přístup

V Data Science neexistuje žádná jednotná metoda nebo technika, která by byla vhodná pro všechny scénáře. Uvědomujeme si, že každý datový soubor a každá obchodní výzva jsou jedinečné, a proto naše řešení přistupují k vašim potřebám s individuálním zájmem a precizností.

Implementace

Implementujeme umělou inteligenci (AI) a pokročilé techniky strojového učení (ML) do vašich interních procesů. Ať už jde o identifikaci a opravu nedostatků ve vašich datech, předpovědi budoucích trendů či posílení klíčových oblastí pro růst vašeho byznysu.

Jakou hodnotu vám Data Science přinese?

Predikce

Data Science umožňuje společnostem predikovat budoucí trendy a chování, což je klíčové jak pro operativní řízení, ale i plánování a optimalizaci strategií.

Identifikace anomálií

Pokročilé modely pomáhají identifikovat a eliminovat neefektivní postupy či anomálie, což přináší úspory nákladů. Například, včasná údržba založená na datech může snížit náklady na opravy a výpadky zařízení.

Lepší rozhodování

Prováděním hlubších analýz společnosti získávají relevantní informace z velkého množství dat. To vede k rozhodnutím založených na faktech.

Zákaznická spokojenost

Porozumění potřebám a preferencím zákazníků na základě analýzy dat umožňuje firmám personalizovat své služby a produkty, což vede ke zlepšení zákaznické spokojenosti, věrnosti, ale i celkovému počtu zákazníků.

Reference na naši práci

Clutch je platforma, kde najdete jen oveřené reference. Zpětná vazba před publikací vždy projde procesem ověření. Takže opravdu jen reálné zkušenosti s naší prací.

Pojďme si spolu promluvit

Nebudeme vás do ničeho tlačit, nebudeme vám nic nabízet. První schůzky jsou jen o vás, snažíme se pochopit vaše podnikání a vaše potřeby v něm.

Využíváme technologie, kterým věříme

Soustředíme se na technologie, které nás podporují v naší schopnosti přinášet kvalitu,
hodnotu a jednoduchost do každého projektu. Podívejte se, jaké to jsou.

Datový tým jako služba
Co mi přinese?

Místo jednotlivce dodáme zkušenosti celého týmu a mimo to získáte:

Profesionalitu

Jinak to neumíme a ani by nás to nebavilo. Neděláme věci na půl. Děláme je precizně a spolehlivě. Tak, jak to sami očekáváme od ostatních.

Inovace

Věříme v pokrok a inovace, ale ne za každou cenu.
Technologie nám musí především sloužit, a proto ve výsledku využíváme jen ty, které jsme důkladně prověřili.

Flexibilitu

Dokážeme rychle reagovat na potřeby našich klientů.
Není za tím žádné klišé, máme systém, zkušenosti, jsme flexibilní a zastupitelní. Tak jednoduché to je.

Nezávislost

Jsme technologicky nezávislí a doporučíme vám pouze ty nástroje, o kterých víme, že budou vhodné právě pro vás.
A rovnou vás s nimi naučíme pracovat.

Jak můžeme pomoci k vašemu růstu?

Ozveme se vám do 24hodin!