Vzdálené řízení týmu a vhodné cloudové nástroje

Pracovat vzdáleně je součástí DNA BizzTreat. Náš tým, rozprostřený doslova po celém světě, víc než pět let úspěšně podporuje svoje zákazníky při práci s daty. Jediným naším omezením je časová zóna. Přemýšleli jsme, jak můžeme pomoci vám,  malým a středním firmám v této době. Řídit firmu "na dálku" není jen o správném výběru nástrojů, jejich nastavení a propojení. Ale také o organizaci, pravidlech, etice online komunikace, motivace týmu apod. Proto jsme se rozhodli nabídnout naše know-how "jak řídit virtuální firmu" formou webinářů zcela zdarma.
Google Analytics jako zdroj informací  (webinář)

Google Analytics jako zdroj informací (webinář)

Kolik vám chodí návštěvníků na web? Kdo čte příspěvky na Facebooku a odkud k vám přišel? Google Analytics může být jednoduchý zdroj dat, který vám na tyhle a mnoho dalších otázek dokáže odpovědět a může tak pomoci vašim kampaním a podnikání.

Jak nastartovat business inovace díky cloudu? Hned a za $50/měsíčně?  (webinář) 26.3.2020 10:00 a 19:00

Jak nastartovat business inovace díky cloudu? Hned a za $50/měsíčně? (webinář) 26.3.2020 10:00 a 19:00

Také si myslíte, že na nově vzniklou situaci je potřeba reagovat formou inovace? Jenže jejich zavádění musí být rychlé a agilní. A s tím může skvěke pomoci cloud. K čemu všemu může být dobrý? Jaké jsou rozdíly, výhody vlastnosti jednotlivých řešení? Lze je kombinovat s vlastní infrastrukturou? A jak je to s bezpečností? Využijte naši zkušenost a znalosti ve Váš prospěch.

Jak nastoupit do datové analytiky během několika hodin. Úplně zdarma a navždy? (webinář) 24.3.2020 10:00 a 19:00

Jak nastoupit do datové analytiky během několika hodin. Úplně zdarma a navždy? (webinář) 24.3.2020 10:00 a 19:00

Klesají Vám tržby, musíte řídit rizika, cashflow, analyzovat náklady? Teď víc než kdy jindy potřebujete pro Vaše rozhodování čísla, data. Protože v nich je odpověď, kudy se vydat dál. Že dobrá analytika stojí statisíce? Že to trvá dlouho? Rozhodně nemusí. Náš tým víc jak pět let úspěšně podporuje svoje zákazníky při práci s daty. Chceme Vám aspoň trochu pomoct a proto vám ukážeme, jak začít analyzovat a sdílet data ve vašem týmu doslova během několika hodin.

Jak během jediného dne dostat pod kontrolu  vztah se svými zákazníky a partnery? To celé úplně zdarma? (webinář) 19.3.2020 10:00 a 19:00

Jak během jediného dne dostat pod kontrolu vztah se svými zákazníky a partnery? To celé úplně zdarma? (webinář) 19.3.2020 10:00 a 19:00

Potřebujete víc než kdy jindy rychle a efektivně dostat pod kontrolu celý vztah se zákazníky a partnery. Náš tým, rozprostřený doslova po celém světě, víc jak pět let úspěšně podporuje svoje zákazníky při práci s daty. Za tu dobu jsme spolupracovali na mnoha CRM projektech a analyzovali data z mnoha CRM systémů. Viděli jsme, co je a co není skutečně funkční. A rozhodli jsme se toto know-how dát k dispozici zdarma v rámci našeho webináře, protože věříme, že v současné době není vlastně nic důležitějšího, než se dobře starat o svoje obchodní partnery. Pojďte nasadit CRM u vás za jediný den a zdarma. Nevěříte?

Jak začít efektivně pracovat a řídit svůj tým vzdáleně? To celé za jediný den a zdarma? (webinář) 17.3.2020 10:00 a 19:00

Jak začít efektivně pracovat a řídit svůj tým vzdáleně? To celé za jediný den a zdarma? (webinář) 17.3.2020 10:00 a 19:00

Běžně pracujete v kanceláři, potkáváte své kolegy na chodbě a radíte se v zasedačce? Pak Vás tahle celá situace asi moc netěší. My datoví detektivové pracujeme na dálku už roky a vyzkoušeli jsme nespočet nástrojů a postupů. Teď není čas hledat a zkoušet. Naším volně dostupným webinářem Vám chceme pomoci nastavit podmínky pro řízení týmu a práce z domu rychle a efektivně. A celé vás to nebude stát ani korunu.