e-book Řízení datové kvality

Potřebujete se na data spolehnout?

Potřebujete je včas a ve správně kvalitě?

Chcete mít jistotu, že prošly všechny aktualizace?

Děsíte se doplatků za používání vizualizačních
a analytických nástrojů?

Pak je pro vás určený tento e-book - Řízení datové kvality.

E-book

Je vaše práce závislá na tom, abyste každé ráno, každou směnu nebo každou hodinu měli k dispozici správná data pro vaše rozhodování a přitom víte, že se na to nemůžete spolehnout? Data jsou ve vašem reportingu nebo BI pozdě, špatně nebo dokonce nejsou k dispozici celý den vůbec?

Jste zodpovědný za to, že vaši business uživatelé mají každý den v 8:00 ráno k dispozici aktuální a správná data? Že váš datový sklad a vaše reportingová platforma je dostupná a aktuální? Vstáváte ve 4:00 ráno, abyste se přesvědčili, že všechny procesy aktualizace dat doběhnou v pořádku a včas? Žijete v neustálém stresu, že díky nesprávným a neaktuálním datům si business si bude stěžovat? Nebo se děsíte doplatků za používání analytických nástrojů a datové infrastruktury?

Pak pro vás je určený tento 30stránkový e-book. Poskládali jsme v něm jednotlivé střípky řízení datové kvality do uceleného přehledu a vzájemných souvislostí. Jeho součástí je také jednoduchý návod, s čím začít, když už jste se rozhodli do močálu datové kvality vstoupit a něco s tím udělat

A protože nám to dalo docela dost práce, rádi bychom vás požádali, abyste nám o sobě něco prozradili, než vám jej zašleme. 

Ať je vám e-book k užitku.