Pilotní projekt
Business Intelligence

Vyzkoušejte špičkovou byznys analytiku rovnou v provozu na vašich datech. První výsledky můžete mít na stole TÝDNE. Během pilotu zodpovíme skutečné byznysové otázky a přednostně to, co vás nejvíce pálí.

BizzTreat nám pomohli napravit nekonzistentní data - problém, který vyplaval na povrch po předchozích 2 neúspěšných projektech na Business Intelligence s jinými BI dodavateli. Během pilotního projektu jsme nejdříve vyzkoušeli implementaci BI v základní formě. Už během měsíce se ukázalo, že BizzTreat je konečně správný parťák pro agilní datovou analýzu v naší továrně na reklamní textil.
Radek Veselý, statutární ředitel ADLER Czech, a. s.

Jak funguje pilotní projekt
Business Intelligence

Nebojte, žádné složité analýzy, ani procesní modelování vás nečekají. Jsme datoví detektivové a kombinujeme expertní znalosti BI a byznysu. Proto se na nic doptávat nemusíme, na rozdíl od čistě technických BI firem. Prostě jdeme rovnou makat.
Stačí nám 2 hodiny vašeho času a přístup k firemním datům.

Tak co? Zkusíte agilní BI s námi?

Jak postupujeme při byznys analýze

1. Vyndáme data z krabic

Všechny různé systémy, které v práci používáte - to jsou data. Ať už jde o CRM, ERP, nebo účestní systém, reklamní systém AdWords nebo data něčeho jiného, to vše je třeba hodit na jednu datovou hromadu. Bla Bla bla...

2. Data očistíme a provážeme

Data je potřeba očistit a provázat, aby se nemíchala jablka a hrušky. Jedině tak se dočkáte nezkreslených údajů. Není nic horšího, než věřit zkresleným datům. Bla bla bla...

3. Teď přichází řada na sexy grafy

Když jsou data očištěná a provázaná, je na čase je natlačit přes nějaké zobrazovátko do sexy grafů a obrázků. Velká síla BI je totiž ve vizualizaci klíčových informací, protože lidský mozek přijímá komplexní informace právě ve grafické (nečíselné) formě mnohem lépe, jak opakovaně potvrdilo několik výzkumů, např. Mind/​Brain Institute univerzity Johna Hopkinse v Baltimoru.

4. Společně s vámi hledáme trendy

Je důležité zjistit, co vám vydělává a jak to posílit. Stejně důležité je najít oblasti, na kterých by šlo více ušetřit, nebo je vůbec nedělat. Bla bla bla...

Jak mi pomůže PILOT bla bla...

Rychle získáte přehled o firmě a o tom, co nefunguje, nebo by mohlo fungovat lépe.

Co se dozvím během pilotu:

- Kde můžu více vydělat?
- Na čem můžu ušetřit?
- Jak zvýšit výkon konkrétní oblasti?

BI na zkoušku za rozumnou cenu
a technologie zdarma

Zkušební implementace BI na míru a provoz v malém po dobu 30 dní vás vyjde na 49.900 Kč.

To je velmi slušná cena za to, že si vyzkoušíte měřit svůj byzyns v reálném čase. Vyměňte na měsíc práci s orientačními daty za správná rozhodnutí. Co neměříte správně, zkrátka nemůžete uřídit.

Rezervujte si místo v pilotním projektu.

Rezervujte si místo v pilotním projektu

Aktuální status:

Přijímáme rezervace

Kapacity pro rozjezd nových pilotních projektů v tomto kvartále se nám rychle plní. Neváhejte proto s rezervací. Zatím máme volnou kapacitu pro pilotní projekt u vás ve firmě. Ale zítra může být všechno jinak.

A co osobní údaje? Odesláním rezervace do pilotního projektu Business Intelligence nám udělíte svůj souhlas se zpracováním osobních údajů.

Zlepšují svůj byznys s pomocí datových detektivů